.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס 

הקורס הדיגיטלי היחיד בעברית לניהול פרוייקטים בהייטק, נותן לכם את כל הידע, המושגים והכלים הדרושים לניהול פרוייקטים עכשווי בתחום

משתתפי הקורס מפרגנים...

קורס מדויק, נותן כלים אפקטיביים ופרקטיים

קורס מדויק, נותן כלים אפקטיביים ופרקטיים, שרון מסבירה הכל בצורה חדה וברורה. והחלקים שהיו כחלק מההעשרה היו הדובדבן שבקצפת והרחיבו את המעטפת. מחכה בקוצר רוח לקורס הבא!

אילנית הראל, מחזור יוני 20, מנהלת פרוייקטים

קורס פגז!

קורס פגז! מחדד את רזי המקצוע!

אילן דויד אלימלך, מחזור יוני 20, מנהל מערכות מידע                                                                                            

חשוב במיוחד לאנשים שמעוניינים לעשות שינוי לתפקיד מנהל פרויקט!

מוכרח להודות שכעת כחצי שנה מתום הקורס שמח לומר שהוא מאוד חשוב במיוחד לאנשים שמעוניינים לעשות שינוי לתפקיד מנהל פרויקט, מתפקיד ניהולי או מקצועי . זה תחום שחשוב ללמוד אותו ולהכיר את המונחים הבסיסיים.

דניאל זילבר, מנהל פרוייקטים (מחזור 3)

קורס מעניין וכיפי שפתח לי דלתות

עם הנסיון שלי בניהול הייתי בטוחה שמייד יחזרו אלי לתפקידי ניהול פרוייקטים ורק אחרי הקורס הבנתי למה לא חזרו אלי קודם. ניהול פרוייקטים ובטח בהייטק הוא מקצוע שחובה להכין לעומק ואז כשהתחלתי להבין בזה שיכתבתי את קורות החיים ופניתי לתפקידים המתאימים. עזרו לי בהמלצות והכוונות עד שמצאתי את התפקיד שאליו כיוונתי. לסיכום קורס מעניין וכיפי שפתח לי הרבה דלתות. 

שלי ווינשטיין, מנהלת פרוייקטים (מחזור 4)

ממליצה בחום ..!

נרשמתי לקורס כדי ללמוד מתודולוגיה לניהול פרויקטים, וקיבלתי בנוסף לכלים רבים ומגוונים, גם תובנות רבות וידע נרחב על ניהול פרוייקטים עכשווי, שמותאם למציאות של עולם שמשתנה כל הזמן. ההסברים והמשובים לתרגילים ניתנו בתשומת לב רבה ומיקדו את הדברים החשובים. ממליצה בחום.

דורית דומב, מנהלת פרוייקטים (מחזור 5)

פרויקט הקורס והמטלות השבועיות נתנו לנו גם מקרי בוחן וגם ניסיון מעשי

קורס מקיף ומלמד לא רק איך להיות מנהל פרויקט אלא גם נותן המון טיפים כיצד להפוך למנהל פרויקט מצוין. זאת בנוסף להמון חומרי העשרה ותמיכה אחד על אחד. פרויקט הקורס והמטלות השבועיות נתנו לנו גם מקרי בוחן וגם ניסיון מעשי. וחשוב לא פחות - החומר הועבר בצורה מעניינת עם המון דוגמאות.

מעיין סביליה, מנהלת פרוייקטים (מחזור 5)

בזכות הקורס מצאתי את התפקיד שחיפשתי

הגעתי לקורס כדי להכנס לתחום ההייטק, וכדי לקבל ביטחון בראיונות כששואלים אותי על דברים כמו אג'ייל ו-DEVOPS וכו'. הקורס נתן לי בדיוק את הידע והביטחון שרציתי, חיפשתי עבודה תוך כדי הקורס עם הפניות והמלצות גם של שרון, ומצאתי עבודה בזכות היכולת להפגין ידע והבנה מעולה בראיונות כולל דוגמאות.

יניב אלימלך, מנהל פרוייקטים (מחזור 1)

להתעדכן ולפתוח את הראש והחשיבה ..!

כמנהלת פרוייקטים שעבדה בחברה אחת המון שנים רציתי להתעדכן ולפתוח את הראש והחשיבה למה שעכשווי ומתקדם יותר. הקורס ענה על הצרכים - הביא מגוון נושאים בצורה חדה, תמציתית וברורה. התרגילים היו מאתגרים ומלמדים והכל בתחושה מתמשכת ששרון עם יד על הדופק, מקשיבה, מייעצת ועוזרת כל הזמן. בהחלט ממליצה לאחרים!

איילת אדרי, מנהלת פרוייקטים (מחזור 2)

קורס מצויין להכשרת ידע בניהול הפרויקטים, מומלץ בחום! 

קורס מצויין להכשרת ידע בניהול הפרויקטים עם דגש על ניהול פרויקטים בעולם פיתוח תוכנה דינמי ומשתנה. קורס מומלץ למנהלי פרויקטים בעלי נסיון בפרויקטי יישום שמטרתם להיכנס לעולם הפיתוח. במסגרת הקורס, למדתי מודלים חדשים וקבלתי כלים לשיפור תהליך ניהול הפרויקט. מומלץ בחום!

אלכס באומברג, מנהל פרוייקטים (מחזור 2)

למדתי המון בקורס הזה! 

בתור מישהי עם טייטל של מנהלת פרויקטים למדתי המון בקורס הזההקורס חידד לי את המבוא בתור התחלה. דבר שאיפשר לי בהמשך להתמודד עם הפרקטיקה ביום יוםשרון ענתה על כל השאלות בסבלנות, נתנה כלים חשובים, הסבירה, וגם ידעה לשאול את השאלות הנכונותוהכי חשוב מעניקה הרגשה שתמיד אפשר להציק, למדתי מהניסיון שלה המון

שני פלדמן, מנהלת פרוייקטים (מחזור 2)

בין נושאי הקורס: 

מבוא: ניהול פרויקטים בסיסי מסורתי - PMI

ניהול פרוייקטים בעולם התוכנה העכשווי - שיטות עדכניות ספציפיות

Agile & DEVOPS

תכנון, מעקב ושליטה בפרייקט בכלים מתקדמים ובאופן מעמיק

ניהול לקוחות ובעלי עניין

Project Intelligence - דיווחים בפרוייקט

ניהול משברים 

חדשנות ויצירתיות בניהול פרוייקטים

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.